Josef Vaic

47909. Soubor 2 grafický listů: Koně

popis: Autorské tisky, 25x30 a 22x29 cm. Oba signovány vpravo dole tužkou Josef Vaic. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

zbývá: 35 dnů, 6 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:45:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč