Josef Vaic - Soubor 2 grafický listů: Koně

Autorské tisky, 25x30 a 22x29 cm. Oba signovány vpravo dole tužkou Josef Vaic. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1884 – 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

47909. Soubor 2 grafický listů: Koně
Dražba ukončena:16.09.2020 19:49:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč