Josef Vaic - Velkopřevorské náměstí

Litografie, 19x29 cm. Signováno vpravo dole J. Vaic. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 – 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

45882. Velkopřevorské náměstí
Dražba ukončena:10.06.2020 19:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč