Josef Vaic

45882. Velkopřevorské náměstí

popis: Litografie, 19x29 cm. Signováno vpravo dole J. Vaic. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

dražba ukončena: 10.06.2020 19:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč