Josef Valčík - Kytice

Akryl na sololitu, 23x21 cm. Signováno vpravo dole Valčík. Rámováno.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Kyjově. Začínal jako krajinář, malíř kytic a aktů. Technika akrylu ho přivedla k abstraktním kompozicím.

88361. Kytice
Dražba ukončena:08.01.2023 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč