Josef Valenta - Zátiší s lahví likéru

Nejdelší strana: 75 cm

Olej na plátně. 72x58 cm. Signováno vlevo nahoře Valenta. Rámováno.

154391. Zátiší s lahví likéru
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč