Josef Velčovský - Město

Olej na plátně, 45x60 cm, signováno vpravo dole, rám.

1945, Václavovice u Frýdku
Student SUPŠ v Uherském Hradišti (1963-1969). Zde se pod vedením profesorů V. Hrocha, J. Blažka, J. Jaška a K. Hofmana věnoval užité a dekorativní malbě v architektuře a propagaci. Žák AVU (1963-1969, prof. K. Souček) a poté Atelier 13 v Paříži (1970, S.W. Heyter). Věnuje se zejména malbě, volné grafice, kresbě a ilustracím. Jeho hlavními náměty jsou krajiny a ženský akt. Desítky samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Rám je dvojitý.

1584. Město
Dražba ukončena:26.11.2014 20:28:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč