Josef Velčovský - Akt s jablkem v klíně - Pomona I

Litografie 61/100, 26x18 cm. Signováno vpravo dole tužkou Velčovský. Volný list.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

42920. Akt s jablkem v klíně - Pomona I
Dražba ukončena:15.04.2020 20:18:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč