Josef Velčovský - Akt s jablky v klíně

Litografie, 28x18 cm. Signováno vpravo dole Velčovský 87. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

45162. Akt s jablky v klíně
Dražba ukončena:27.05.2020 21:14:13
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč