Josef Velčovský

52340. Akt s jablky v klíně

popis: Litografie, 10/100, 24x18 cm. Signováno vpravo dole tužkou Velčovský. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 21:33:01

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč