Josef Velčovský - Akt za oknem - Pomona II

Barevná litografie, 25x19 cm. Signováno dole uprostřed Velčovský J. Volný list.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

48060. Akt za oknem - Pomona II
Dražba ukončena:17.09.2020 19:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč