Josef Velčovský

307412. Cestou na Moravu

popis: LItografie, 21x16 cm. Signováno vpravo dole tužkou Velčovský. Pasparta, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

dražba ukončena: 25.01.2021 20:04:44

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč