Josef Velčovský - Drát

Akryl na papíře, 22x45 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

93547. Drát
Dražba ukončena:09.04.2023 20:48:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč