Josef Velčovský - Dveře do krajiny

Litografie 85/100, 24x19 cm. Signováno tužkou vpravo dole Velčovský 99. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

153459. Dveře do krajiny
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč