Josef Velčovský - Horské potrubí

Litografie 55/100, 24x19 cm. Signováno tužkou vpravo dole Velčovský 91. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

105924. Horské potrubí
Dražba ukončena:19.11.2023 21:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč