Josef Velčovský - Konvolut 2 litografií

Litografie, 11x8 cm a 18x13 cm. Signovány vpravo dole tužkou Velčovský. Číslovány. Volé listy.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

99825. Konvolut 2 litografií
Dražba ukončena:30.07.2023 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč