Josef Velčovský

307429. Krajina napadená přírodou

popis: Litografie, 24x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou Velčovský. Pasparta, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

dražba ukončena: 26.01.2021 20:11:30

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč