Josef Velčovský - Křeslo na pláži

Litografie 29/90, 24x34 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Velčovský. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

152546. Křeslo na pláži
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:25:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 27.01.2026 22:35:11 19787
3 000 Kč 29.12.2025 21:25:20 18019