Josef Velčovský - Loďka při západu slunce

Nejdelší strana: 53 cm

Litografie 57/90, 25x34 cm. Signováno tužkou vpravo dole J. Velčovský. Rám, pasparta, plexisklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

115401. Loďka při západu slunce
Dražba ukončena:05.05.2024 21:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč