Josef Velčovský - Mé noční snění

Litografie, 24x18 cm. Signováno vpravo dole tužkou Velčovský 87. Limitovaná edice 94/100. Volný list

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

55166. Mé noční snění
Dražba ukončena:13.01.2021 20:13:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč