Josef Velčovský - Náchodský večer

Litografie, 24x33 cm. Signováno vpravo dole J. Velčovský. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

20038. Náchodský večer
Dražba ukončena:25.04.2018 22:06:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč