Josef Velčovský - Posezení

Pozn.: Pochází ze sbírky Jaroslava Svěceného.

Litografie, 34/90, 24x34 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Velčovský. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

55431. Posezení
Dražba ukončena:14.01.2021 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč