Josef Velčovský

52386. Sen o ňadrech

popis: Litografie, 23x18 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Velčovský. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 22:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč