Josef Velčovský - Snídaně v trávě

Pozn.: Vzadu přiložen certifikát Galerie Bohéma.

Litografie, 97/100, 28x21 cm. Signováno vpravo dole tužkou Velčovský 92. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

55814. Snídaně v trávě
Dražba ukončena:10.02.2021 21:12:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč