Josef Velčovský

12247. Soubor 2 prací

popis: 1. Kvaš, 19x27 cm, signováno vpravo dole J. Velčovský 74, paspartováno, zaskleno.
Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

2. Kresba, 32x23 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vzadu J. Velčovský.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:39:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč