Litografie 56/95, 29x21 cm. Signováno tužkou vpravo dole Velčovský 92. Volný list.
Nejdelší strana: 43 cm
o autorovi: 1945
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.