Josef Velčovský - Velké prádlo

Litografie, 16x20 cm. 7/90. Signováno vpravo dole Velčovský. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

37221. Velké prádlo
Dražba ukončena:13.11.2019 20:22:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč