Josef Velčovský - Vertumnus a Pomona III.

Litografie, 23x18 cm. Signováno vpravo dole Velčovský. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

27427. Vertumnus a Pomona III.
Dražba ukončena:31.01.2019 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč