Josef Velčovský

34382. Zavřena ve své zahradě

popis: Litografie, 25x18 cm. Signováno dole uprostřed Velčovský. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

zbývá: 30 dnů, 8 hodin

konec dražby: 18.09.2019 19:41:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 17.07.2019 20:56:29 5572