Josef Velčovský

34382. Zavřena ve své zahradě

popis: Litografie, 25x18 cm. Signováno dole uprostřed Velčovský. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

dražba ukončena: 18.09.2019 19:41:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč