Josef Velčovský - Židovský hřbitov

Litografie 68/200, 21x15 cm. Signováno vpravo dole Velčovský. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

303060. Židovský hřbitov
Dražba ukončena:05.01.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.01.2020 13:36:39 2224
500 Kč 02.01.2020 21:29:42 3743