Josef Zamazal - Dům u vody

Olej na plátně. 90x107 cm Signováno vpravo dole Josef Zamazal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 87 000 Kč.

302248. Dům u vody
Dražba ukončena:19.11.2019 20:31:21
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč