Josef Zamazal - K večeru

Olej na plátně, 76x90 cm Signováno vlevo dole Josef Zamazal. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1899 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 87 000 Kč.

77532. K večeru
Dražba ukončena:26.05.2022 22:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč