Josef Zamazal - Na pasece

Olej na plátně, 63x75 cm, signováno vlevo dole Josef Zamazal 1954, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1899 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 87 000 Kč.

12544. Na pasece
Dražba ukončena:21.09.2017 18:50:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 21.09.2017 16:57:14 2430