Josef Zamazal

51704. Podvečer v Beskydech

popis: Olej na plátně, 64x76 cm. Signováno vlevo dole Josef Zamazal. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 87 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:23:50

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 300 Kč