Josef Zamazal - Podvečer v Beskydech

Olej na plátně, 64x76 cm. Signováno vlevo dole Josef Zamazal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 87 000 Kč.

51704. Podvečer v Beskydech
Dražba ukončena:28.10.2020 21:23:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč