Josef Zamazal - Tání

Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vpravo dole Josef Zmazal 1940. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 87 000 Kč.

49360. Tání
Dražba ukončena:01.10.2020 20:18:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč