Josef Zamazal - Zátiší s ovocem a džbánkem

Olej na plátně, 46x53 cm. Signováno vpravo dole Josef Zamazal 1944. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 87 000 Kč.

27437. Zátiší s ovocem a džbánkem
Dražba ukončena:31.01.2019 20:50:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč