Josef Ženíšek - Mladá žena

Olej na plátně, 62x51 cm, signováno vlevo dole Jos. Ženíšekk, rám.

o autorovi: 1885 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

6955. Mladá žena
Dražba ukončena:25.01.2017 20:15:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:6 000 Kč