Josef Ženíšek - Portrét dívky s červeným šátkem

Olej na kartonu, 21x16 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám mírně otlučen, vzadu přípis o autorovi.

817. Portrét dívky s červeným šátkem
Dražba ukončena:27.11.2013 19:37:48
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč