Josef Ženíšek - Cikánka - mistrův model

Olej na kartonu, 55x40 cm. Signováno vlevo dole Jos. Ženíšek 1921. Rám, sklo.

o autorovi: 1885 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

27175. Cikánka - mistrův model
Dražba ukončena:30.01.2019 21:15:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč