Josef Ženíšek - Dívka s šátkem

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 28x23 cm. Signováno vpravo nahoře Jos. Ženíšek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

20440. Dívka s šátkem
Dražba ukončena:31.05.2018 18:52:56
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 600 Kč