Josef Ženíšek - Dívka s slamákem

Olej na plátně, 48x29 cm. Signováno vlevo dole Jos. Ženíšek. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1885 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

posouzeno znalcem doporučujeme
154007. Dívka s slamákem
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:26:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč