Josef Ženíšek

12272. Odhalená

popis: Olej na kartonu, 54x37 cm, signováno vpravo dole Jos. Ženíšek, rám.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 19:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč