Josef Ženíšek - Odhalená

Olej na kartonu, 54x37 cm, signováno vpravo dole Jos. Ženíšek, rám.

o autorovi: 1885 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

12272. Odhalená
Dražba ukončena:20.09.2017 19:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč