Josef Ženíšek

12272. Odhalená

popis: Olej na kartonu, 54x37 cm, signováno vpravo dole Jos. Ženíšek, rám.

zbývá: 57 dnů, 0 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 19:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 7 500 Kč