Josef Ženíšek

40751. Potrét mladé dívky

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 38x30 cm. Signováno vpravo nahoře Jos. Ženíšek 1921. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější autorská signatura.

o autorovi: 1885 - 1944

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:00:00

vyvolávací cena: 1 200 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 11 000 Kč