Josef Ženíšek

54639. Smyslný půlakt

popis: Olej na kartonu, 54x37 cm, signováno vpravo dole Jos. Ženíšek, rám.

o autorovi: 1885 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 9 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:39:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 14 000 Kč