Josef Ženíšek - Žena s květinou ve vlasech

Olej na plátně, 60x46 cm, signováno vlevo dole Jos. Ženíšek, rám.

Pozn.: Vzadu číslo. Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885 - 1944

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

13833. Žena s květinou ve vlasech
Dražba ukončena:26.10.2017 20:51:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč