Akvarel, 25x19 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 46 cm
o autorovi: 1806 – 1865
Malíř miniaturista. Studoval u J. Berglera na pražské Akademii, posléze na Akademii ve Vídni. V Praze měl portrétní ateliér, portrétoval například Bohuslavu Rajskou, ženu Františka Ladislava Čelakovského.