Josef Zumsande - Podobizna sličné dívky

Akvarel, 25x19 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1806 – 1865
Malíř miniaturista. Studoval u J. Berglera na pražské Akademii, posléze na Akademii ve Vídni. V Praze měl portrétní ateliér, portrétoval například Bohuslavu Rajskou, ženu Františka Ladislava Čelakovského.

vydraženo top
106626. Podobizna sličné dívky
Dražba ukončena:10.12.2023 20:53:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč