Joža Mikš - Chaloupky v Pusté Rybné

Olej na překližce, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Joža Mikš. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901-1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

300704. Chaloupky v Pusté Rybné
Dražba ukončena:10.09.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč