Joža Mikš - Dalmácie: Přímořské borovice na Lapadu u Dubrovníka

Olej na překližce. 50x66 cm. Signováno vpravo dole Joža Mikš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901-1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

42312. Dalmácie: Přímořské borovice na Lapadu u Dubrovníka
Dražba ukončena:25.03.2020 21:39:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 100 Kč