Joža Mikš - Krkonoše - tání v okolí Výrovky

Olej na překližce, 24x24 cm. Signováno vpravo dole Joža Mikš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1901-1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

88298. Krkonoše - tání v okolí Výrovky
Dražba ukončena:01.01.2023 20:22:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč