Joža Mikš

305871. Tatry

popis: Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Joža Mikš 28. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901-1966
Narodil se v Malé Skalici u Náchoda. Studoval UMPRUM v Praze u prof. Hofbauera. Studijní cesty podnik po Itálii a Jugoslávii. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

dražba ukončena: 17.08.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč