Joža Mikš - Tatry

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Joža Mikš 28. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901-1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

305871. Tatry
Dražba ukončena:17.08.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč