Joža Mikš - Velká kytice

Olej na překližce, 75x85 cm, signováno vpravo dole Joža Mikš, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901-1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

8195. Velká kytice
Dražba ukončena:23.02.2017 18:28:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč