Joža Mikš - Výhled do kraje (Königinhof)

Olej na překližce, 55x70 cm. Signováno vpravo dole Joža Mikš. Rám.

o autorovi: 1901-1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč

19601. Výhled do kraje (Königinhof)
Dražba ukončena:25.04.2018 19:39:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč